Nový ředitel školy

Napsal/a: 
Mgr. Kateřina Koubová

Od 1. srpna 2018 má Střední škola a Základní škola Vimperk nové vedení. Ředitelem školy se po Ing. Lubomíru Pichlerovi stal Ing. Petr Žuravský. Na škole doposud působil na pozici pedagoga pro instalatérské obory. Díky svým dlouhodobým praktickým zkušenostem, předával žákům kvalitní znalosti a dovednosti.

„Škola by měla být otevřenou a všestranně komunikující institucí, jejímž hlavním a společným posláním je předávání vědomostí a zkušeností svým žákům,“ řekl ředitel školy Ing. Petr Žuravský.

Základní koncepcí je zajistit optimální naplnění školy, která širokou škálou svých oborů nabízí vzdělání nejen v oblasti technické, ale i v oblasti služeb. V současné době škola významně prohlubuje spolupráci se zaměstnavateli v našem regionu. Cílem je směrovat spektrum nabízených oborů tak, aby pružně reagovaly na požadavky pracovního trhu v našem regionu.